שם התוכנהתיאור התוכנהסמל התוכנה
AnyDeskAnyDesk הוא כלי שולחן עבודה מרוחק המאפשר למשתמשים לגשת לשולחן העבודה שלהם מכל מקום ובכל מכשיר.
TeamViewerTeamViewer היא תוכנת מחשב המאפשרת שליטה מרחוק, שיתוף שולחן העבודה, שיחות ועידה באינטרנט והעברת קבצים בין מחשבים
אפליקציית CAM2אפליקציית מצלמות מבית  Provision-ISR – לקבלת מענה אבטחה שלם, הכולל אפשרות לצפייה בזמן אמת או בפלייבק, במסך יחיד או מפוצל
Ossia VMSהמערכת תוכננה ופותחה למערכות CCTV הכוללות מכשירים/משתמשים רבים ברשת המקומית או אפילו מפוזרים במיקומים גיאוגרפיים שונים.
Ossia VMS מסייעת למשתמש לשלוט בכל המכשירים המחוברים (DVR / NVR / IPC) מפלטפורמה אחת.
DMSSאפליקציית מעקב סלולרית מבית dahua הכוללת פונקציות כמו ניטור מרחוק, הפעלת וידיאו, התראות דחיפה, אתחול מכשירים ותצורה מרחוק.
SmartPSSמערכת מעקב חכמה מקצועית המספקת פונקציות מרובות, כולל ניהול מכשירים, צפייה בזמן אמת, הקלטת וידאו
iVMS-4200סדרת iVMS-4200 מספקת פונקציונליות בשפע ממלאה דרישות ניהול עבור עסקים קטנים ובינוניים: צפייה בשידור חי, השמעה, הקלטת וידאו, חיפוש מרחוק, אחזור נתונים, והפקת דוחות.
speedtestהיכנסו לבדיקת מהירות ובדקו את מהירות ההעלאה והורדה שלכם. בדיקת מהירות האינטרנט משתנה בהתאם לספק או התשתית.
riscoאפליקציית iRISCO תאפשר לכם לנהל את כל מרכיבי מערכת האבטחה שלכם; גלאים, מצלמות הווידאו, בית חכם ואביזרי בטיחות, באמצעות ממשק ייחודי המאפשר שליטה ושקט נפשי.
PIMAעם PIMAlink 3.0 אתה יכול לשלוט מרחוק מערכת אזעקה FORCE שלך, כמו גם לגשת מצלמות וידאו שלך ולצפות זרם וידאו חי, בכל עת מכל מקום.
visonicVisonicGo הינו יישום לטלפון הנייד, שנותן ללקוחותיך שקט נפשי בכל הנוגע לאבטחת הבית או העסק. באמצעות היישום ניתן לראות את תוך הבית או העסק מכל מקום בו הם נמצאים. בזמן התרעה הם יוכלו לקבל החלטות בזמן אמת דרך הטלפון החכם או הטבלט.