קצת עלינו

קצת עלינו

הבטחון שלכם הוא כל מה שחשוב

em security היא חברת אבטחה מובילה הפועלת בשוק הישראלי. החברה הוקמה ממטרה אחת – להעניק רמת בטחון גבוהה ללקוחותינו תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ושיטות עבודה מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

בראש ובראשונה, em security שמה דגש על הענקת חוויית לקוח משובחת תוך הצבת צרכי הלקוח כעדיפות עליונה. כל שירותי האבטחה שלנו – החל מאבטחת אירועים, דרך אבטחת מתקנים ועסקים ועד לפתרונות אבטחת מידע מתקדמים – מותאמים באופן אישי לדרישות הספציפיות של הלקוח ומסופקים ברמת מקצועיות גבוהה ביותר.

אנו רותמים את המיטב הטכנולוגי לטובת לקוחותינו ומשלבים טכנולוגיות חדשניות כגון בינה מלאכותית, למידה עצמית ובקרה חכמה יחד עם כוח אדם מנוסה ומיומן. צוותנו עובר הכשרות קפדניות על מנת להבטיח רמת שירות גבוהה ויחס אדיב ומקצועי בכל משימה.

המקצועיות והניסיון הרב שצברנו מאפשרים לנו ליצור יחסי עבודה ארוכי טווח ואמינים עם לקוחותינו ולהעניק רמת שירות עולה על הציפיות. בתחום אבטחת המידע, אנו מספקים פתרונות תוכנה מתקדמים להגנה מפני איומי סייבר שונים ושומרים על אבטחת המידע והפרטיות של לקוחותינו.

בכל פעילויות החברה אנו מקפידים על ערכי יסוד כגון יושרה, אמינות, קפדנות ואתיקה מקצועית גבוהה. אנו פועלים תחת כל התקנות והרגולציות הרלוונטיות בישראל תוך כיבוד זכויות הפרט והגנה על הפרטיות. em security מתחייבת להעניק חוויית אבטחה איכותית, בטוחה ושלמה ללקוחותיה.

Security camera outdoors, surveillance 360 degree camera on modern building facade

התהליך איתנו

יחד נעבור הליך מהיר ומקצועי לקראת
מיגון אופטימלי עבורכם

01

הערכת צרכים – תחילה, אנו מקיימים פגישת יעוץ מקיפה בה אנו לומדים את הצרכים והדרישותהספציפיים של הלקוח. בשלב זה אנו מזהים את האתגרים והסיכונים הבטחוניים הרלוונטיים ומבינים לעומק את המטרות שיש להשיג.

02

תכנון ופיתוח – לאחר הבנת הצרכים, צוות המומחים שלנו פועל להתאמת פתרון האבטחה המיטבי והיעיל ביותר. אנו משלבים טכנולוגיות חדשניות והכשרת כוח אדם מיומן כדי לפתח מענה מקצועי ויעיל.

03

יישום והטמעה – בשלב האחרון, אנו מיישמים את פתרון האבטחה המותאם במהירות וביעילות. צוותנו מלווה את התהליך משלב התכנון ועד להטמעה המוצלחת של המערכת החדשה אצל הלקוח.

 

מעוניין/ת לשמוע עוד על שירותי האבטחה שאנחנו מספקים?

השאר/י לנו את הפרטים ונחזור אליך בהקדם האפשרי, 

או צרו איתנו קשר בכל אחת מהדרכים הבאות

החל לשיחה
💬 יש לך שאלה?
היי👋
דברו איתי, אני כאן..