קרה לך פעם שאתה מוצא את עצמך חסר אונים מול אירוע מסוים שקרה אצלך בבית או בעסק ולא היה לך שום אמצעי המתעד את האירוע והמתרחש?

שאין לך מצלמות אבטחה שתיעדו את כל הנעשה?🤔😱

אז קודם כל מהי מצלמת אבטחה?

מצלמות אבטחה מהוות סוג של אמצעי אחד של אמצעי אבטחה. מצלמות אלו גורמות להרתעה מפני פריצות וגניבות בבית ובעסק. המצלמות מיועדות להגן על מתחמים או בתים פרטיים בעיקר צמודי קרקע אשר חשופים לסכנות.

אנו בE.M מערכות מיגון ואבטחה יודעים לתת את המענה לכך במגוון פתרונות יצירתיים ומגוונים

מצלמה ממונעת (PTZ)
מצלמת PTZ עושה שימוש במנועים בכדי להתאים עצמה למטרה באופן פיזי בכל הקשור לכיוונון וזום, או, תקריב. משתמשים יכולים לשלוט במצלמה מרחוק ובכך לתפעל את תכונות התנועה והזום האופטי שבה.

מצלמה נסתרת
מצלמה זעירה מאוד שבניגוד למצלמת הרתעה שהינה בולטת לעין, נועדה בכדי לצלם מבלי שאנשים ידעו שהם מצולמים.

מצלמת WIFI ביתית
מצלמה אשר מתאימה לתנאי פנים.
מצלמה אלחוטית ממונעת המתאימה לשימוש פנים. שימושי מאוד למצבים בהם נרצה לצפות במתרחש בבית כאשר אנחנו מחוץ לבית (בייביסיטר/מצב הילד וכו'..)

מצלמות כיפה
מצלמות כיפה הינן מצלמות אבטחה קטנות המשתלבות בצורה אסתטית. מצלמות כיפה מוטמעות במשטח ואינן בולטות לעין, מבנה המצלמה מעוגל בצורת כיפה, ניתנות להתקנה על קיר או תקרה ומאפשרות מעקב אחר אובייקטים מבלי שאלו יוכלו להבחין לאיזה כיוון מופנית המצלמה.

מצלמת צינור
מצלמה אבטחה בעלת צורה של גליל ארוך, רזולוציה גבוהה וצמצם אוטומטי אשר מגביל את כניסת האור בשעות היום.

מיועדת בעיקר למקומות עם צילום חוץ ובעלת ראיה רחבה יותר.

מצלמות IP
מצלמות רשת (IP) פועלות בחיבור לרשת האינטרנט ומאפשרות צפייה מכל מקום. מצלמות רשת מבוססות על טכנולוגיית העברת נתונים מתקדמת ובדחיסה חזקה בכדי להעביר את נתוני הווידאו במהירות ובאיכות גבוהה.